Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Skurowa - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 175 250 zł17 401,70 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną zlokalizowaną w przemysłowej części Jasła, obręb Brzyszczki II. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Moderówka

Moderówka(Skurowa + 24 km)

96 000 zł1 650 m² 58,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu w Moderówce > krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Moderówka w gminie Jedlicze. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Dębica(Skurowa + 20 km)

345 000 zł5 700 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - Z warunkami zabudowy na 4 domy jednorodzinne dk Brokers ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową o całej powierzchni 5778 m2 (57 ar)położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Piastowska

Ryglice(Skurowa + 18 km)

85 000 zł1 711 m² 49,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłącznośc biura - bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż działka o powierzchni 1711 m , położoną w spokojnej i zielonej części Ryglic. Teren niezabudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Klęczany

Klęczany(Skurowa + 23 km)

89 000 zł1 712 m² 51,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępny jest kompleks 7 działek budowlanych, każda o powierzchni około 16 17 arów. Do każdej działki przynależy udział 1/7 w wewnętrznej drodze dojazdowej, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 462 m² 33,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - Biecz - Belna Dolna Numer działki: 3518/2 - 0,1462 ha (grunty orne) - mpzp: teren zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z usługami Wymiary działki: 17.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Jabłonica

Jabłonica(Skurowa + 10 km)

35 000 zł3 000 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 ar, położona w malowniczej miejscowości Jabłonica (powiat Jasło). Nieruchomość posiada możliwość uzyskania decyzji o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Machowa

Machowa(Skurowa + 20 km)

1 400 000 zł12 200 m² 114,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne przy dk94 Machowa, gmina Pilzno (podkarpackie) Łącznie: 1,22 ha (82 a + 40 a) Lokalizacja i otoczenie Nieruchomość położona w obrębie Machowa (gmina Pilzno),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łęki Dolne(Skurowa + 15 km)

400 000 zł23 843 m² 16,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona